Cyklopouť

Cyklopouť
„Kolo mi vypustili, ventilky zahodili…“
Věříme, že nás, ani otce Kamila, na cestě podobné patálie nepotkají a zveme všechny nadšené cyklisty na Cyklopouť na Vartovnu (651 m) a do Vizovic.
Pojďte se s námi protáhnout po týdnech strávených sezením doma u seminárek, bakalářek a diplomek v koronavirové karanténě! Nic neprovětrá hlavu lépe než čerstvý vzduch v sedle kola 🙂

Cestou budeme mít několik přestávek, včetně té nejdůležitější – obědové, která bude v Liptále. Posilněni se pak vydáme na rozhlednu Vartovna, kde budou všichni stateční odměněni krásným výhledem.

Ve Vizovicích bude slavena mše svatá, po níž na nás bude čekat malé překvapení.

Cesta je po asfaltu, příp. štěrku. Celkem ujedeme přibližně 56 km. Sraz je v 8:30 před farou. Předpokládaný návrat do Zlína je kolem 17. až 18. hodiny.

Těšíme se na vás 🙂


Jednou za rok pořádáme cyklopouť. Jedná se o výlet k některému místu v rámci Zlínského kraje, nejraději cestujeme údolím řeky Moravy, např. do Kroměříže nebo na Velehrad. Součástí cyklopoutě je zpravidla mše svatá a každý ji může obětovat na nějaký úmysl.

Oznamy

Těšíme se na Tebe v pondělí na Studentské mši svaté v 18:30 a po jejím skončení proběhne Spolčo na Faře – počkáme na Tebe před kostelem. 🙂

___
MLÁDEŽNÍČEK ke stažení zde
Mládežníček je zpěvník používaný při studentských mších.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

PŘIDEJ SE

Zlínská nezisková organizace Domek hledá dobrovolníky na školní rok 2022/2023 pro program DVĚ D.

Dobrovolnický program zaměřený na začleňování dětí s nejrůznějším handicapem do společnosti prostřednictvím dobrovolníků

Více informací naleznete zde:

DveD  [PDF]

O programu

SPOLEČENSTVÍ ČISTÝCH SRDCÍ

Sdružení mladých svobodných lidí od 15 let, kteří chtějí růst k ideálu čistého srdce (žádné falešné jednání, dodržování předmanželské čistoty, duchovní růst ze svátostí).


Růženec za svět
– každý den se modlí za jeden stát ve světě.
Modlitební řetězec

Věříme, že díky nepřetržitým modlitbám můžeme přinést mnoho Božího požehnání do naší země, našich rodin, i do všeho, co konáme.

1 000 000 Otčenášů za papeže
Nepřetržitá modlitba růžence za mír ve světě

– modlí se lidé z celého světa


Poutní místa v ČR

Mapa poutních míst

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Najdete nás i na Instagramu.