Zahajovací studentská mše 2019
V pondělí 30. září jsme se letos poprvé setkali při Zahajovací studentské mši. Po skončení mše se prváci a další nováčci mohli seznámit s RR49 a poté jsme se všichni sešli v Klubu Pod Kánoí, kde byl pro nás připraven raut. Ti, kdo vydrželi až do konce, měli příležitost vyzkoušet si židovské tance pod vedením katechetky Aleny.
Grilovačka pro prváky 2019
V pondělí 7. října se uskutečnila Grilovačka pro prváky. Letošní prváci měli možnost se seznámit se staršími studenty i vzájemně mezi sebou. Děkujeme Petrovi a ostatním, kteří pomáhali s grilováním.
Přednáška: Na skok do Izraele
Dňa 14. 10. 2019 nás čakala po študentskej omši veľmi zaujímavá a obohacujúca prednáška o Izraeli od Martiny a Honzy Vajďákových. Nechýbalo plno krásnych fotiek, zdieľanie zážitkov i pár trapasov.
Noční hra 2019
V pondělí 21. 10. po studentské mši byla připravena Noční hra po Zlíně. V Klubu Pod Kánoí se nakonec sešlo 14 natěšených mladých lidí, připravených si užít večer ve Zlíně. Rozdělili se do týmů a následně si vyslechli nenáročná pravidla. Následně se „vyběhlo“ do nočního Zlína. Úkoly byly připravené hlavně v centru, ale i na Jižních Svazích. Trasu a celý plán si vymyslela skupina soutěžících sama. Do cíle došli všichni účastníci s úsměvem na rtech a hezkou vzpomínkou. Tak snad se nás příště sejde víc 🙂
Tour de Dušičky 2019
Dňa 4. 11. 2019 po študentskej mši naše kroky smerovali na cintorín celý presvietený farebnými sviečkami. Áno, čakala nás akcia Tour de Dušičky. Spolu sme vyrazili autobusom na to tiché miesto, kde sme sa pomodlili pobožnosť i ďalšie modlitby potrebné k odpustkom. Každý z nás mal príležitosť priniesť zapálenú sviečku na rodinný alebo opustený hrob a pomodliť sa za tú dušu. Krásne gesto. Tešíme sa na Vás i pri ďalšej akcii.